KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066103
nr 1606 6103
Sascha Bolin (1889-1967), Sverige. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:19:20
150 kr